آموزش بورس
خانه > آموزش بورس > آموزش بورس – بزرگترین راز بورس

آموزش بورس – بزرگترین راز بورس

بزرگترین راز بورس چیست؟

آموزش بورس در این مطلب را به بزرگترین راز بورس اختصاص داده ایم. هیچ رازی بزرگتر از راز این مطلب در بورس وجود ندارد. یکبار برای همیشه این راز را بخاطر بسپارید. تا زمانیکه به سرمایه گذاری در بورس و سهام علاقه مند هستید، هرگز آنرا فراموش نکنید.

یکی از علل پنهان ماندن دلایل هر اتفاقی میتواند این باشد که آن دلایل جلوی چشم ما هستند. یعنی به قدری نزدیک و دم دست هستند که کوچکترین توجهی به آنها نداریم.

 

آموزش بورس Bourse-education.ir

 

راز بورس هم به همین دلیل از دید میلیونها نفر در جهان پنهان مانده است. راز بورس به قدری مهم و بزرگ است که بدون آن آموزش بورس معنی و مفهومی ندارد.

اجازه دهید بزرگترین راز در آموزش بورس را از زبان میلیونها انسان موفق جهان بیان کنیم. میلیونها انسان موفق در بورسهای دنیا راز موفقیت خود را نگاه بلند مدت به بورس دانسته اند. چنانچه چنین باوری در ذهن ندارید هرگز وارد هیچ کدام از بازارهای بورس در دنیا نشوید.
باور و نگاه بلند مدت بودن سرمایه گذاری در بورس، اساسی ترین دلیل پیروزی شما خواهد بود. همچنین هر باور مغایر این نوع نگرش، سرمایه شما را در بورس ها به خطر خواهد انداخت.

 

آموزش بورس Bourse-education.ir

بلند مدت یعنی پیروزی!

با ایجاد و تقویت نگاه بلند مدتی به سرمایه گذاری در بورس ها موفقیت خود در سرمایه گذاری در بورس و بازار سهام را تضمین کنید.
برای ایجاد و تقویت این باور میتوانید به گذشته مالی سهام شرکتهای بورسی خوش نام و پر بازده نگاه کنید. این بررسی در سابقه سهام پربازده بازار، به شما میزان بازدهی و مدت زمان کسب آن بازدهی را نشان خواهد داد.
سهام شرکتهای پر بازده بورس هم حتی در کوتاهمدت نمی توانند بازده بلند مدت را کسب نمایند. چون تنها راز موفقیت در کسب بازده خوب در بازار بورس، نگاه بلند مدت داشتن میباشد.

همواره قسمتی از آموزش بورس در سایت آموزش بورس را به بررسی بازده بلند مدت سهام شرکتها اختصاص خواهیم داد تا شما براحتی بتوانید سابقه سهام این شرکتها را مشاهده نمایید.
در آموزشهای سایت آموزش بورس، همه دلایل و نمونه های اثبات صحت این راز را برای شما خواهیم گفت.

 

بیشتر بدانیم  آموزش بورس از صفر و پایه برای سرمایه گذاران مبتدی

آموزش بورس Bourse-education.ir

 

سرمایه گذار و سهامدار محترم بازار بورس و سهام، این مطلب از سایت آموزش بورس یک پیشنهاد خرید سهام یا پیشنهاد فروش سهام نیست …….. www.bourse-education.ir

آموزش بورس با سایت آموزش بورس

مطلب پیشنهادی

لیست کامل نام و نماد شرکتهای بورسی

لیست کامل نام و نماد شرکتهای بورسی

لیست کامل نام و نماد شرکتهای بورسی لیست کامل نام و نماد شرکت های بورسی …

دانلود رایگان ویدئو
سرمایه گذاری در بورس و ۶ اصل ضروری آن
  • ابزار کمکی ...
  • پیگیری مداوم ...
  • تنها ریسک بورس چیست؟
  • در بازار بد باید ...
  • در بازار خوب باید ...
  • هدف اصلی و واقعی چیست؟
حسن امیری